PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98572}
7,4 66 852
oceny
7,4 10 1 66852
7,0 24
oceny krytyków
Good Bye Lenin
powrót do forum filmu Good Bye Lenin!

Jak to jest komedia, to ja jestem święta Genowefa...
Film wspaniały, szczególnie polecam widzom myślącym. Mnie bardzo wzruszył...

Elizabeth

zgadzam się....
to raczej chyba nie komedia. ale film jest naprawdę dobry.

ocenił(a) film na 8
Elizabeth

Zastanow sie
A slyszales o czyms takim jak komediodramat?

bitelse

Zastanowiłam się...
SłyszałAM o czymś takim, jak komediodramat... a jednak większość źródeł podaje wyraźnie, iż jest to komedia (i tylko komedia). A zresztą... czy to ważne? Chyba najistotniejszy jest fakt, że ten film bardzo mi się podobał i nieważne czy jest to science-fiction czy melodramat czy ta cała komedia... dlatego też niebardzo rozumiem Twoje słowa.

ocenił(a) film na 8
Elizabeth

Bosko
Rzetelne zrodla podaja, ze Good Bye, Lenin! to polaczenie komedii i dramatu. No niby malo wazna rzecz, a jednak sporo ludzi pisze, ze jest zawiedziona... taka komedia.

bitelse

Rzetelne...
Owszem. Rzetelne. Tylko w tej chwili niewiele rzetelności w świecie, ale raczej czegoś na skalę masową... i to tak jest - recenzent filmu nie oglądnie, ale pisze, że komedia, bo tak pisało w innej recenzji... i tak się tworzy mity. Jeśli chodzi o "zawód", to bynajmniej ja się do tej grupy nie zaliczam. Przyznam, że mam już dosyć tego, jak to było idiotycznie (względnie okrutnie) za czasów socjalizmu i miło wreszcie oglądnąć coś, co traktuje o tych latach z pewną nostalgią i pokazuje, że jednak coś pięknego tam było, a nie tylko nieszczęście. Bardzo miło ten film mnie zaskoczył... wręcz świetny...

ocenił(a) film na 8
Elizabeth

Czytelne
Niewiele, zgadza sie. Dlatego trzeba wybierac i regularnie czytac te serwisy filmowe, u ktorych procent rzetelnosci jest w miare wysoki.

Mimo iz cie nie znam i Good Bye, Lenin! nie jest moim ulubionym filmem, to ciesze sie, ze ci sie podobal :)

bitelse

Favourite..
Moim ulubionym też nie jest, ale cenię go. Za tę sentymentalną nutkę.

bitelse

Favourite..
Moim ulubionym też nie jest, ale cenię go. Za tę sentymentalną nutkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones