PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98572}
7,4 66 852
oceny
7,4 10 1 66852
7,0 24
oceny krytyków
Good Bye Lenin
powrót do forum filmu Good Bye Lenin!

Stąd moja prośba: polećcie podobne klimaty.Chodzi mi tutaj o europejskie ,przyzwoite produkcje ,dosyć mało popularne w Polsce.Z chęcią obejrzę:) To taka odmiana od amerykańskich ekranizacjach komiksów,filmów o wojnie secesyjnej itp. Będę zobowiązana;]

ocenił(a) film na 9
_Tanya_

film jest jak najbardziej bardzo dobry ale..
jakby bylo wiecej takich filmow to stalyby sie nudne albo kiczowate ktore na sike staralyby sie podciagac pod ten film
ale mimo wszystko jak dla mnie rewelacja;p

Comandante

jeśli chcesz podobnych klimatów to poszukaj komediodramatów z muzyką yana tiersena np. amelii (jeśli nie oglądałaś) bo tam klimat jest bardzo podobny

użytkownik usunięty
_Tanya_

Może to głupie, ale ja zalałam się łzami.

Szczególnie utkwiła mi w pamięci scena, gdy matka wyszła na zewnątrz, a tam jak na złość w powietrzu wisi rozbierany właśnie pomnik Lenina.(tu akurat się nie wzruszyłam)

Myślę, że to dobry film. Poleciłabym go znajomym. ;-))))

no baa...
Scena z latającym Leninem to majstersztyk;) Amelię oglądalam i mi się nie podobala:( A ten film jest takim oderwaniem od wszystkich Amerykańskich sensacji,bardzo lubię;]

ocenił(a) film na 8
_Tanya_

Ogólnie polecam ci zagłębienie się w niemiecki kino. Najbardziej godne polecenia:
- Bliźniaczki
- Rozkosze Emmy
- Czarna księga
- Życie na podsłuchu
- Porządek musi być
- Fabryka zła
- Thriller
- Eksperyment
- Edukatorzy
- Leila i Nick
- Fałszerze
- Bandyta
- Jabłka Adama
dwa ostatnie co prawda nie stricte niemieckie ale i tak naprawdę dobre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones